شرکت دانش بنیان سنجش الکترونیک سی ان سی زیر شاخه شرکت صنایع سنجش الکترونیک ,میباشد .سنجش الکترونیک که از سال 1389  فعالیت خود را در زمینه طراحی سیستم های پیشرفته الکترونیک آغاز کرده, با تکیه بر دانش بومی و بهره گیری از تکنولوژی روز جهان اقدام به طراحی وتولید ماشین های سی ان سی رومیزی ومینیاتوری نموده است .

درباره ساخت ماشین ها:

قطعات مکانیکی:

عمده قطعات مکانیکی ماشین های تولیدی این واحد تولید داخل بوده که این امر علاوه بر اشتغال زایی داخلی سبب پشتیبانی آسان تر این ماشین ها میشود .

تمامی قطعات آلومنیومی و فولاد که در ماشین های تولیدی این واحد استفاده شده به صورت خام تهیه و در این واحد بعد از ماشین کاری دقیق توسط دستگاه سی ان سی , برای تولید ماشین آلات استفاده میشود .

پروفیل های آلومنیوم بکار رفته در ماشین های سی ان سی این شرکت تولید اختصاصی بوده که این امر علاوه بر اطمینان از تامین موجودی دائم ,باعث ارزان ترشدن قیمت این ماشینها نیز میشود .

سیستمهای کنترل و الکترونیک:

کلیه سیستم های الکترونیک وکنترلر این ماشینها توسط شرکت سنجش الکترونیک طراحی وتولید شده است.

این امر علاوه بر پشتیبانی و خدمات کامل که توسط این واحد انجام میپذیرد, باعث رفع نگرانی از محدودیت های کپی رایت و باطل شدن لایسنس محصولات خارجی است.

 کنترلر  ماشین های سی ان سی با طراحی صنعتی وبا دونوع آنلاین (اتصال کامپیوتر به دستگاه) و آفلاین ( اجرای برنامه از روی کارت مموری) قابل ارایه میباشد .

در کنترلر های آفلاین که طراحی وتولید خواص این مجموعه میباشد , این دستگاه ها را کاملا مستقل وقابل حمل نموده .

طراحی منو ها در این نوع کنترلر(آفلاین) با رابط کاربری آسان طراحی شده , که ماشین کاری  را لذت بخش میکند.

#سی ان سی رومیزی

#Desktop cnc